Mieszkanie jedno pokojowe na sprzedaż w miejscowości Warszawa w dzielnicy Śródmieście w cenie 412 000 zł
Mieszkanie o powierzchni 36.20 m2
Prestiżowy apartamentowiec ŁUCKA CITY ulokowany się pod bokiem hotelu HILTON a także PLATINUM TOWERS, w bezpośrednim sąsiedztwie planowanej do oddania na 2013r stacji metra.
Na parterze budynku znajduje się szykowna recepcja, na piętrze czwartym basen a także fitness club dostępny bezpłatnie dla mieszkańców. Budynek chroniony 24h. Doskonała komunikacja z całym miastem.
Mieszkanie typu studio z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Przestronny, jasny pokój z wyjściem na niemałą loggie przebiegającą przez całą szerokość mieszkania. Kuchnia w aneksie z wysokiej klasy zabudową a także sprzętem AGD. Przestronna łazienka z wanną a także miejscem na pralkę. Szansa pozostawienia wszystkich mebli w mieszkaniu.
Na dole sklep, pełna infrastruktura wokół.
Idealna oferta pod wynajem.
Kontakt: 501 057 032
Lokalizacja: Warszawa, Śródmieście, Łucka,
Rodzaj budynku: nowe budownictwo,
Pow. całkowita [m2]: 36.20 m²,
Piętro: 15p,
Ilość pokoi: 1,
Cena: 412 000,00 zł,
Opłaty wg liczników: CO, prąd, woda,
Ilość pięter w budynku: 22,
Rodzaj mieszkania: studio,
Stan lokalu: Do wprowadzenia,
vir_oferta_stan_prawny: Własność,
Okna: nowe PCV,
Instalacje: wymienione,
Balkon: balkon,
Ilość balkonów: 1,
Powierzchnia użytkowa [m2]: 36,20,
Rok budowy: 2004,
Woda: tak - miejska,
Dojazd: asfalt,
Ogrzewanie: miejskie,
Winda: tak,
Powierzchnia
balkonów/tarasów: 4,00,
Usytuowanie: środkowe,
Imię i nazwisko: Agata Jucht,
Telefon: 22 299 10 81,
Telefon komórkowy: 501 057 032,
E-mail:
agataj@alefnieruchomosci.pl,
Nr licencji: 6783,
Osoba odpowiedzialna
Nr licencji: 6783,